Próba samobójcza w Askanie [zdjęcia]

29 stycznia 2016, 19:09, red
fot. czytelnik
W piątkowy wieczór młody mężczyzna próbował popełnić samobójstwo w galerii Askana. Na miejsce przyjechała policja, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz straż pożarna.

Informację oraz zdjęcie o próbie samobójczej w galerii Askana otrzymaliśmy od naszego czytelnika na kontakt@gorzowianin.com.

W piątkowy wieczór po godz. 18 młody mężczyzna groził, że się zabije i skoczy z barierek na pierwszym piętrze wewnątrz centrum handlowego. Na miejsce przyjechało kilka radiowozów, grupa dochodzeniowo-śledcza.

- Około 30-letni mężczyzna siedział na barierkach pomiędzy salonem jubilerskim, a restauracją. Jedna noga mężczyzny zwisała za barierki na pierwszym piętrze. Policjanci podstawili na parterze fotele do momentu przyjazdu straży pożarnej, aby zabezpieczyć miejsce gdzie mógł spaść – opowiada nasz czytelnik.

W międzyczasie, kiedy policjanci zagadywali mężczyznę, przyjechali strażacy i rozstawili dmuchany materac na dole. Jednak nie był potrzebny, bo 30-latka udało się przekonać do tego, aby zszedł z barierek. 

Fotoreportaż


1/5 Samobójca w Askanie

1/5 Samobójca w Askanie

2/5 Samobójca w Askanie

2/5 Samobójca w Askanie

3/5 Samobójca w Askanie

3/5 Samobójca w Askanie

4/5 Samobójca w Askanie

4/5 Samobójca w Askanie

5/5 Samobójca w Askanie

5/5 Samobójca w Askanie

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości