Tragedia nad Nierzymiem. W lesie doszło do zabójstwa kobiety?

13 stycznia 2016, 14:10, Anna Warchoł
fot. czytelnik
W środowe przedpołudnie zostały odnalezione zwłoki około 60-letniej kobiety w lesie koło jeziora nad Nierzymiem. Według nieoficjalnych informacji miała ją zabić kilkadziesiąt godzin wcześniej inna kobieta.

Informację o odnalezionych zwłokach nad Nierzymiem dostaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika.

Do tragedii miało dojść w poniedziałek 11 stycznia. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć dwie kobiety około godz. 12 zamówily jedną z taksówek gorzowskiej korporacji. Czekały na nią koło Komendy Miejskiej Policji przy Wyszyńskiego. Kurs był nad jezioro w Nierzymiu. Kiedy taksówka dojechała na miejsce, kobiety wysiadły z niej. Kierowca odjechał. Wtedy miało dojść do tragedii. Prawdopodobnie to kobieta z którą jechała 60-latka taksówką miała ją zabić - póki co nie jest znany sposób w jaki zginęła 60-letnia kobieta.

Dopiero w środowe przedpołudnie 13 stycznia zwłoki kobiety zostały odnalezione w lesie przez przypadkową osobę. Na miejsce została ściągnięta grupa dochodzeniowo-śledcza, prokurator oraz karetka pogotowia.  Sekcja zwłok ma wykazać dokładną przyczynę śmierci kobiety.

- Na obecną chwilę możemy potwierdzić, że w lesie znaleziono zwłoki około 60-letniej kobiety. Na czwartek zaplanowano sekcję zwłok. Wtedy będziemy mogli powiedzieć więcej na ten temat – komentuje Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości