Ślizgające się ciężarówki zablokowały starą trójkę [wideo]

8 stycznia 2016, 18:31, aw
fot. czytelnik
Rano padający śnieg, a wieczorem opady deszczu spowodowały, że na wielu drogach poza Gorzowem zrobiła się "szklanka". Wszystko przez ujemne temperatury przy ziemi. Efekt? Zablokowana stara trójka w kierunku Szczecina przez samochody, które nie były w stanie dalej jechać lub wpadały w poślizg.

Informację o zablokowanej strej trójce w kierunku Szczecina na wysokości miejscowości Jastrzębiec otrzymaliśmy na nasz numer alarmowy 515 016 102.

Czytelnik poinformował, że droga jest tak śliska, że jadące nią ciężarówki wpadły w poślizg i stanęły w poprzek. - Obecnie cztery ciężarówki blokują drogę - mówi czytelnik.

Jednak nie tylko ciężarówki miały problem z przejazdem. Również samochody osobowe nie są w stanie jechać z uwagi na marznący tuż przy ziemni deszcz, a do tego zamarznięte błoto pośniegowe, które stworzyło taflę lodu.

- Już 4 kilometry za Gorzowem są problemy z jazdą. Nawet na zimowych oponach wiele aut nie jest w stanie przejechać. Na drodze jest jedno wielkie lodowisko. Kto może tej próbuje jechać poboczem - relacjonuje nasz czytelnik i podkreśla, że już na wysokości zjazdu do Rębowa stoi policja i kieruje ruchem.

Tuż za zjazdem na Rębowo jedna z ciężarówek wpadła do rowu. Reszta stoi na drodze. Jak podaje policja, niedługo ma przyjechać pługopiaskarka i posypać drogę.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości