Wiadomości

Pomóż strażakom z OSP Santocko wywalczyć nowy sprzęt

5 stycznia 2016, 13:51, Anna Warchoł
fot. OSP Santocko
„Strażacy na medal” to konkurs w którym udział bierze 179 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych całego kraju. Wśród nich są ochotnicy z Santocka, którzy proszą o wsparcie. Dla nich liczy się każdy głos.

Organizatorzy konkursu szukają niesamowitych strażaków, których pomoc niejednokrotnie ratowała ludzkie życie. Takimi osobami są właśnie strażacy z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy bezinteresownie ruszają do akcji – często bardzo trudnych i niebezpiecznych.

Do „Strażaków na medal” zgłosili się również ochotnicy z OSP Santocko, którzy wygrane pieniądze – a za zajęcie pierwszego miejsca są 3 tys. zł – chcą przeznaczyć na zakup specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do ratowania ludzkiego życia.

- Liczy się każdy głos. Dlatego w imieniu wszystkich strażaków z Santocka bardzo dziękuję i proszę bądźcie z nami do końca tego konkursu – apeluje Paweł Niciejewski, strażak z OSP Santocko. Każdy z użytkowników Facebooka może tylko raz zagłosować na daną jednostkę OSP. Głosować na strażaków z Santocka możesz TUTAJ.

Głosowanie trwa do 21 stycznia. Następnie do finału przechodzi 10 zgłoszeń o największej liczbie głosów, spośród których jury wybierze 3 zwycięzców. Obecnie strażacy ochotnicy z Santocka zajmują pierwsze miejsce mając na swoim koncie ponad 1,2 tys. głosów. Tuż za nimi są strażacy z OSP Mikluszowice, którzy tracą zaledwie 30 głosów.

Co ważne, strażacy z Santocka są jedyną jednostką OSP z województwa lubuskiego, która startuje w konkursie. 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości