Wiadomości

Wizja lokalna z udziałem zabójcy

28 grudnia 2015, 09:51, Marcin Kluwak
Tym od samego rana żyje całe osiedle. Grupki gapiów ustawiały się niedaleko miejsca, gdzie 24 października doszło do zabójstwa 25-letniego Krzysztofa K – mieszkańca pobliskiego bloku.

Na boisko przy Szkole Podstawowej numer 6, gdzie wciąż płoną znicze przyjechało kilkunastu policjantów i prowadzący śledztwo prokuratorzy. Zjawił się też jeden z oskarżonych – 38-letni Piotr Z. Z nim funkcjonariusze przeprowadzali wizję lokalną.

Na boisku nie było dziś drugiego z oskarżonych – młodszego, 32-letniego Krzysztofa K. On podczas składania wyjaśnień przyznał się do winy. Według naszych nieoficjalnych informacji, młodszy z braci miał w areszcie śledczym targnąć się na własne życie. - Nie mogę na chwilę obecną zaprzeczyć, ani tez potwierdzić tej informacji – mówił w rozmowie telefonicznej z portalem gorzowianin.com Dariusz Domarecki, rzecznik prasowy gorzowskiej prokuratury.

O rzekomym samobójstwie młodszego z braci mówią tez głośno mieszkańcy ulicy Gwiaździstej, którzy obserwowali dzisiejszą wizję lokalną. - Takie informacje dotarły do nas przed świętami, od plotek huczy całe osiedle – mówi mieszkanka pobliskiego bloku.

Przypomnijmy, że do makabrycznej zbrodni doszło w sobotę 24 października. Jeden z mieszkańców osiedla Słonecznego o godz. 7.24 zaalarmował dyżurnego straży pożarnej o palących się zwłokach na boisku do koszykówki przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Gwiaździstej. Po przyjeździe na miejsce, okazało się, że ciało już się nie pali, dlatego na miejsce została wezwana policja. Ofiarą okazał się 25-letni Krzysztof K., mieszkaniec pobliskiego bloku. Mężczyzna został pobity, otrzymał też kilkanaście ciosów nożem. Później jego ciało zabójcy podpalili, aby zatrzeć ślady.  

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości