Wiadomości

35-latek uderzył głową w krawężnik. Zmarł na jezdni

25 listopada 2015, 11:18, red
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, we wczesnych godzinach porannych. Jak poinformowali nas czytelnicy – tuż przy przejściu dla pieszych w okolicach fresh-marketu przy ulicy Marcinkowskiego przykryty kocem od pasa w górę leżał mężczyzna.

Czytelnicy dopytywali co się stało. - Nie było widać żadnego samochodu, stała tam policja i nie wyglądało to na potrącenie – pisała do nas czytelniczka Ania. - Nikt nic nie wie, ponoć było to śmiertelny wypadek, a wszędzie cisza. Aż dziwne – pisze z kolei czytelnik Adrian.

- To był zgon naturalny – poinformował nas w środowy poranek Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji. - Mężczyzna przechodził przez jezdnię i przewrócił się – dodaje Jaroszewicz. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 35-latka było uderzenie głową w krawężnik. - Na czwartek zaplanowano sekcję zwłok młodego mężczyzny, wówczas dowiem się co tak naprawdę było przyczyną śmierci – mówi Jaroszewicz. Policja na chwilę obecną wyklucza jakiekolwiek działanie osób trzecich.  

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości