Skasował słup i uciekł [zdjęcia]

24 listopada 2015, 20:13, red
Uderzył w słup i uciekł z miejsca zdarzenia. To miało miejsce we wtorkowe, późne popołudnie na ulicy Zielonej w Gorzowie – tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Grobla. Policjanci szukają kierowcy lub właściciela passata.

Było kilka minut po godzinie 17, kiedy to dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o przewróconej lampie na ulicy Zielonej. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Jak twierdza świadkowie, samochodu przy lampie żadnego nie było. Istniało więc podejrzenie, że ktoś uderzył w słup i uciekł. Przy słupie leżała tablica rejestracyjna od auta i kawałki karoserii.

Jednak kilkaset metrów dalej, w okolicach Wału Okrężnego, na samym końcu ulicy policjanci odnaleźli stojącego passata z roztrzaskanym przodem. Nie ulegało wątpliwości, że to właśnie ten samochód skasował słup przy Zielonej. Za kierownica nie było jednak nikogo. - Ustalamy kto jest właścicielem auta, na miejscu trwają oględziny – mówił kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Nie wiadomo więc kto kierował samochodem, czy był to właściciel, czy też inna osoba. Nie wiadomo tez z jakiego powodu ktoś uderzył passatem w słup oświetleniowy. Informacje i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Dziękujemy!

Fotoreportaż


1/4 Skasował słup i uciekł

1/4 Skasował słup i uciekł

2/4 Skasował słup i uciekł

2/4 Skasował słup i uciekł

3/4 Skasował słup i uciekł

3/4 Skasował słup i uciekł

4/4 Skasował słup i uciekł

4/4 Skasował słup i uciekł

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości