Wiadomości

Świąteczne warsztaty DIY (do it yourself)

18 listopada 2015, 19:51, Kamila Gajewska/muzatv.com
Czas poprzedzający Boże Narodzenie jest jednym z tych momentów w roku, które lubimy najbardziej. I nie chodzi tu tylko o te kilka dni, podczas których zasiadamy przy wspólnym stole. Liczy się także cały okres poprzedzający to wydarzenie: szykowanie prezentów, kupowanie choinki, rozmowy z rodziną oraz tworzenie dekoracji.

Nie możesz doczekać się świąt? Wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia będziesz mogła poczuć już w tym tygodniu. W najbliższą sobotę, w Zielonej Górze odbędą się warsztaty, podczas których kobiety będą mogły nauczyć się własnoręcznego wykonywania ozdób świątecznych. Każda z uczestniczek otrzyma zestaw materiałów, z których podczas spotkania wykona aż 6 dekoracji. Wśród nich znajdą się m.in.: adwentowe kalendarze, świeczniki, zimowe kwiaty i bałwany z brzozy.

Warsztaty to także doskonała okazja do tego, by szary listopadowy dzień zamienić w miłą przygodę. Poza nowymi umiejętnościami, uczestniczki będą miały okazję do tego, by powymieniać się doświadczeniami oraz nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo ekspert portalu muzatv.com Katarzyna Kurzyńska, podpowie, w jaki sposób z rzeczy, które każda z kobiet posiada w swoim domu wykonać przedmioty wprowadzające do naszego wnętrza magiczną atmosferę.

Więcej informacji na temat szkolenia znajdziecie na muzatv.com.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości