• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ewelina Lisowska i Wet Fingers na święcie studentów

8 maja 2015, 20:20, Anna Warchoł
fot. materiały organizatora
Samorząd Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zaprasza wszystkich studentów i mieszkańców Gorzowa do zabawy podczas trzydniowych Juwenaliów PWSZ 2015. Impreza startuje we wtorek 12 maja.

Tegoroczne juwenalia mają być niezapomniane i wyjątkowe – tak twierdzą członkowie Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ, którzy organizują trzydniowe święto studentów.

Co ważne URSS zaprasza gorzowian i wszystkich studentów, nie tylko tych z PWSZ do wspólnej zabawy. Nasz portal gorzowianin.com objął patronat nad tą imprezą i również zaprasza do zabawy.

Juwenalia rozpoczną się we wtorek 12 maja od koncertów w Hell Clubie. Podczas klubowej imprezy wystąpią: Ewelina Lisowska oraz Wet Fingers ( Dj Adamus & Mafia Mike). Zabawa wystartuje o godz. 21. Wstęp w cenie 10 zł dla wszystkich studentów oraz 20 zł dla mieszkańców Gorzowa.

Drugi dzień świętowania również będzie odbywał się w klubie. W środę impreza również rozpocznie się o godz. 21. Na scenie pojawi się zespół disco polo Piękni i Młodzi oraz Endrju, gorzowski muzyk disco, dance. Wejściówki również w cenie 10 i 20 zł, jak dzień wcześniej.

- Staraliśmy się wybrać gwiazdy które obecnie są na czasie i przy których studenci będą się bawić. Będzie muzyka pop, disco polo oraz muzyka klubowa. Każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Michał Fafuła, przewodniczący Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSZ.

Świętowanie zakończy się w czwartek 14 maja studenckim grillowaniem pod akademikiem DeSant przy ul. Piłsudskiego. Na każdego będzie czekać gorąca kiełbaska oraz wiele atrakcji.

Dla spragnionych sportowych emocji będzie przygotowany turniej w siatkówkę oraz „Bieg studenta”. – Ten bieg stał się już juwenaliową tradycją. Każda osoba czująca się na siłach będzie mogła wziąć w nim udział. Po drodze trzeba będzie wypić różne procentowe mikstury oraz zjeść posiłki przygotowane przez członków samorządu – wyjaśnia Fafuła.

Początek wielkiego grillowania o godz. 16. Przyjść może każdy – nie tylko studenci.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości