Wiadomości

Wskoczył do Warty. Postawił na nogi wszystkie służby

10 kwietnia 2015, 18:47, aw
fot. Marcin Kluwak
Gorzowscy strażacy w piątkowe popołudnie wyłowyli mężczyznę z Warty na wysokości stacji Orlen przy Alei 11 Listopada. Mężczyzna był pod wpływem środków odurzających i alkoholu. Został zabrany karetką do szpitala.

W piątek 10 kwietnia o godz. 18.35 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie od grupki młodzieży o tym, że rzece na wysokości stacji paliw Orlen przy Alei 11 Listopada pływa ciało. 

Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, ponton oraz dwie karetki i policja. Po przyjeżdzie służb na brzeg rzeki stwierdzono, że nie są to żadne zwłoki, ale mężczyzna, który chciał sobie po prostu popływać.

Jak się okazało Piotr T. był totalnie pjany i pod wpływem środków odurzających. Jak podaje policja mężczyzna w pewnym momencie rozebrał się i wskoczył do wody.

- Pan jak przyjechała policja i przerwała mu zabawę był bardzo zniesmaczony i agresywny - mówi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Agrewywny Piotr T. został odwieziony do gorzowskiego szpitala.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości