• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wskoczył do Warty. Postawił na nogi wszystkie służby

10 kwietnia 2015, 18:47, aw
fot. Marcin Kluwak
Gorzowscy strażacy w piątkowe popołudnie wyłowyli mężczyznę z Warty na wysokości stacji Orlen przy Alei 11 Listopada. Mężczyzna był pod wpływem środków odurzających i alkoholu. Został zabrany karetką do szpitala.

W piątek 10 kwietnia o godz. 18.35 gorzowscy strażacy otrzymali zgłoszenie od grupki młodzieży o tym, że rzece na wysokości stacji paliw Orlen przy Alei 11 Listopada pływa ciało. 

Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, ponton oraz dwie karetki i policja. Po przyjeżdzie służb na brzeg rzeki stwierdzono, że nie są to żadne zwłoki, ale mężczyzna, który chciał sobie po prostu popływać.

Jak się okazało Piotr T. był totalnie pjany i pod wpływem środków odurzających. Jak podaje policja mężczyzna w pewnym momencie rozebrał się i wskoczył do wody.

- Pan jak przyjechała policja i przerwała mu zabawę był bardzo zniesmaczony i agresywny - mówi Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Agrewywny Piotr T. został odwieziony do gorzowskiego szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości