Wiadomości

Motocykliści oficjalnie rozpoczną sezon

9 kwietnia 2015, 16:38, aw
fot. Anna Warchoł/archiwum
Parada motocykli ulicami Gorzowa, kwesta na rzecz podopiecznych fundacji "Mam Marzenie" oraz koncerty w Deszcznie - tak fani jednośladów z całego regionu powitają sezon 2015.

Tegoroczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego jest pełne zmian. Nie dość, że zmienia się miejsce skąd startują motocykliści, to jeszcze zmienia się miejscowość do której przejadą. W latach ubiegłych fajni jednośladów wyruszali z placu GRH – teraz jest to Bulwar Zachodni. Natomiast swój przejazd zakończą w Deszcznie, a nie tak jak do tej pory w Santoku.

W sobotę o godz. 12 na Bulwarze Zachodnim odbędzie się zbiórka motocykli. Wjazd tylko od strony „Wildomu” – tam każdy motocyklista dostanie opaskę na rękę. Na bulwar będą mogły wjechać tylko jednoślady.

Trasa przejazdu

Parada wystartuje z Bulwaru Zachodniego o godz. 13.30 w sobotę 11 kwietnia. W przejeździe weźmie udział gwiazda wieczora Sidney Polak. Przejazd motocyklistów będzie zabezpieczać policja.

Fani jednośladów pojadą następującą trasą: z bulwaru w kierunku katedry, przy katedrze w lewo w ul Sikorskiego, następnie w prawo w ul. Estkowskiego i ul. Kosynierów Gdyńskich. Później motocykliści pojadą ul. Roosvleta, Aleją Odrodzenia, ul. Pomorską i Podmiejską oraz przejadą przez Most Lubuski w kierunku ul. Kasprzaka i Koniawskiej. Stamtąd już ul. Poznańską przejadą do Deszczna na teren stacji paliw, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy.

 Piknik przy muzyce na żywo

Organizatorzy spodziewają się, że parada dotrze do Deszczna około godz. 14.30. Tam na scenie przywita motocyklistów raper "Element" który specjalnie na tą imprezę napisał piosenkę.

Natomiast o godz. 15 rozpocznie się koncert zespołu "Radio Landsberg", o godz. 16.30 wystąpi zespół "Podróbka", a na godz. 18 przewidziano występ Sidneya Polaka.

W trakcie koncertów odbywać się będą losowania nagród oraz konkursy sprawnościowe na motocyklach czy też przeciąganie liny. Za udział w konkursach przewidziane są także nagrody. Będzie też pokaz zumby, ognisko i grill.

Oczywiście zgodnie z tradycją podczas imprezy będą zbierane pieniądze dla podopiecznych fundacji „Mam Marzenie”.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości