Wiadomości

Rozlicz swój PIT. Specjaliści pomogą

10 marca 2015, 10:11, aw
fot. Anna Warchoł
Jak się okazuje, wypełnienie deklaracji podatkowej niejednokrotnie sprawia wielu osobom poważne problemy. Dlatego też każdy, kto ma wątpliwości przy rozliczaniu się z fiskusem, może przyjść do w najbliższy weekend do Galerii Askana, gdzie będą czekać doradcy podatkowi, którzy pomogą wypełnić PIT.

Do końca kwietnia mamy czas na rozliczenie się z fiskusem. Jednak nie każdy potrafi w sposób prawidłowy wypełnić swoją deklarację podatkową. Dlatego też od kilku lat gorzowianie mogą liczyć na wsparcie.

A mianowicie chodzi o akcję „Rozliczymy Twój PIT”, której celem jest pomoc gorzowianom w szybkim i bezbłędnym wypełnieniu zeznania podatkowego.

Dlatego też osoby chcące skorzystać z bezpłatnych porad doradców podatkowych mogą przyjść w dniach 13-15 marca do Galerii Askana, gdzie w godz. 12-18 będą czekać na nich trzy stanowiska doradców podatkowych i dwa stanowiska Urzędu Skarbowego.

- Zainteresowanie jakim od kilku już lat cieszy się akcja jest najlepszym dowodem na potrzebę jej  corocznego organizowania i dlatego z wielkim zadowoleniem po raz kolejny pojawimy się w Askanie - podkreśla Krzysztof Zabiełowicz, zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Gorzowie. - Wykorzystanie elektronicznej formy rozliczeń podatkowych przynosi korzyści wszystkim stronom i dlatego bardzo mocno ją wspieramy. Dzięki niej podatnicy uczestniczący w akcji mogą np. otrzymać zwrot nadpłaty podatku znacznie szybciej niż w przypadku rozliczeń papierowych, wypełnić i wysłać zeznanie w komfortowych warunkach czy też wstępnie sprawdzić jego poprawność.

- Chcąc skorzystać z pomocy podczas tegorocznej akcji pamiętać jedynie należy o konieczności przyniesienia oprócz informacji o dochodach za 2014 r. również informację o przychodach wykazanych w zeznaniu rocznym za 2013 r. oraz o dokumencie tożsamości ze zdjęciem – mówi Anna Sip, manager marketingu Galerii Askana.

Udział w akcji jest bezpłatny.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości