"ZOO" Katarzyny Groniec

20 stycznia 2015, 16:25, aw
fot. MCK
„ZOO” to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Koncert w czwartek o godz. 19 w MCK.

Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m. in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego" za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

Piosenki zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu muzycznego wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).

W czwartkowy wieczór 22 stycznia wystąpi w Miejskim Centrum Kultury razem ze swoim koncertem „ZOO”, podczas którego zaprezentuje piosenki Agnieszki Osieckiej.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie MCK  przy ul. Drzymały 26 w godz. od 9 do 16 oraz w InfoKiosku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości