Przystanek Estkowskiego-AWF, czyli Polski Bus wjechał do Gorzowa!

5 września 2014, 08:50
Linia P17 została uruchomiona 5 września i połączyła cztery wyjątkowe miasta: Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski i Szczecin. Autokary będą kursowały trzy razy dziennie, pozwalając pasażerom szybko i komfortowo przemieszczać się na tej trasie.

- Stałe rozwijanie ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy - mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com.


W ramach ciągłego rozwoju i udoskonalania już istniejącej siatki połączeń w rozkładach pojawiły się dwie kolejne destynacje: Szczecin oraz Gorzów Wielkopolski. Z usług przewoźnika w ciągu ponad 3 lat działalności skorzystało już ponad 8 milionów pasażerów. Obecnie flota PolskiBus.com to 132 nowoczesne autokary, które po wprowadzeniu nowych połączeń będą wykonywały 314 kursów dziennie, łącząc 22 polskie miasta oraz 5 europejskich stolic. Bazy operacyjne PolskiBus.com znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.


Na pokładach wszystkich klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele pod którymi znajdują się gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Ceny biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.polskibus.com, gdzie można zarezerwować bilety i uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika oraz na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości