Wiadomości

Główne gwiazdy Przystanku już znane

1 lutego 2012, 10:36
(fot. Bartosz Zakrzewski)
Obok zespołów Machine Head i Ministry na 18 Przystanku Woodstock wystąpią także szwedzki HardCore Superstar oraz amerykański Anti-Flag.
- Zespół HardCore Superstar gra muzykę hardrockową, zaś Anti-Flag jak sami mówią, chcą nie tylko bawić, lecz również szerzyć wiedzę i uczyć tych, którzy podobnie jak zespół wierzą w lepsze jutro. Ponieważ przesłanie Anti-Flag ma wymiar globalny, celem muzyków jest rozpowszechnienie tego przesłania wraz z ich wysokoenergetycznym punk rockiem na całym świecie. W marcu ukaże się ich nowy album „The General Strike" - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

18 Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2,3,4 sierpnia 2012 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od ośmiu lat festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie zeszłorocznej edycji (4,5,6, sierpnia) na dwóch scenach zaprezentowało się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie.

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki, sportu. Uczestnicy Festiwalu wzięli udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz zaangażowali się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentowało się wiele organizacji pozarządowych.

fp
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości