Informację o tragicznym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika. - Starsza kobieta wyskoczyła z okna klatki schodowej na 10 piętrze na Walczaka. Zginęła na miejscu - napisał czytelnik Mateusz.
Faktycznie, w sobotę 2 maja o godz. 8.45 służby otrzymały zgłoszenie o próbie samobójczej przy ul. Walczaka. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.
Kobieta wyskoczyła z okna klatki schodowej, zginęła na miejscu. - 59-letnia kobieta wypadła z okna klatki schodowej. Niestety kobieta nie przeżyła upadku. Ustalamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - mówi Agnieszka Wiśniewska z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
116 111 - całodobowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę,
800 70 22 22 - całodobowy telefon dla osób w kryzysie psychicznym,
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
116 123 - telefon zaufania dla osób dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
22 484 88 01 - antydepresyjny telefon zaufania Fundacji ITAKA,
22 484 88 04 - telefon zaufania młodych Fundacji ITAKA,
800 12 12 12 - dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka.
|
Wszystkiego Najlepszego - koncert z duszą
16 maja 2026
kup bilet |
|
Polska Noc Kabaretowa 2026 - Siedmiu wspaniałych
22 maja 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Twoje najpiękniejsze wspomnienia w dźwiękach rocka
19 maja 2026
kup bilet |