W piątkowy wieczór 19 września do późnych godzin nocnych policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie przeprowadzili wzmożone kontrole trzeźwości przy ul. Kostrzyńskiej i ul. Grobla w Gorzowie, a także w Deszcznie, Wawrowie, Janczewie czy Różankach.
Jazda po alkoholu, brak uprawnień, pojazd niedopuszczony do ruchu, przełożone tablice rejestracyjne, spowodowanie kolizji z radiowozem – to "grzechy" 21-letniego kierowcy volkswagena golfa, który został zatrzymany po policyjnym pościgu.
Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Nocny pościg w Gorzowie i zderzenie z radiowozem. Kierowca był pijany i poszukiwany".
Policjanci zatrzymali również dwóch kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu. - Jeden z nich odpowie za wykroczenie drogowe, natomiast drugi był pijany i prowadził auto pomimo zakazu kierowania orzeczonego przez sąd – komentuje Agnieszka Wiśniewska z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.