Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie doprecyzowało wcześniejszy komunikat w sprawie planowanych prac na os. Manhattan. Zakłócenia w dostawie wody wystąpią tylko w przyłączanych budynkach i potrwają po 2-3 godziny.
Prace zaplanowano od czwartku 11 września do soboty 13 września oraz w poniedziałek 15 września. W godzinach od 8:00 do 18:00 prowadzone będzie przełączanie budynków do nowo wybudowanej sieci wodociągowej.
W związku z tym mogą wystąpić krótkotrwałe zakłócenia w dostawie wody. Jak informuje spółka, przerwy będą dotyczyć tylko budynków podłączanych do nowej sieci i potrwają od 2 do 3 godzin.
- Wystąpią krótkotrwałe zakłócenia dostaw wody do przyłączanych budynków. Na bieżąco o wyłączeniach wody informować mieszkańców będzie wykonawca robót Mazur SPRI przez wywieszenie informacji na klatkach schodowych. Przepraszamy odbiorców za niedogodności - informuje PWiK.
Przerwa w dostawie wody obejmie mieszkańców 13 ulic na os. Manhattan w Gorzowie.
|
Diamentowy koncert 60-lecia!
12 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę Ankh - Z Wiatrem
20 lutego 2026
kup bilet |
|
Anna Wyszkoni - koncert "30 lat"
1 marca 2026
kup bilet |
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |