W piątek 30 maja około godz. 16.30 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Długie i Ługi na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Na miejsce zostało wysłanych łącznie pięć zastępów straży pożarnej, policja i trzy karetki pogotowia.
Na wyjeździe z Długiego w kierunku Ługów doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych - opla, volkswagena i peugeota. Siła uderzenia była bardzo duża, rozbity opel stoi na środku jezdni, kilkadziesiąt metrów dalej w rowie znalazł się volkswagen, a jeszcze kawałek dalej na skraju lasu zatrzymał się peugeot.
- Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, volkswagena, peugeota i opla. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne, na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń, opuściły pojazdy o własnych siłach. Wszystkie trzy poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala na badania – komentuje st. kpt. mgr inż. Paweł Kaczmarczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Krajeńskich.
Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 22 jest zablokowana.
AKTUALIZACJA
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
godz. 17.30 - W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Eleni z zespołem - Jubileusz 50-lecia!
18 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
KONCERT JUBILEUSZOWY Zespołu Raz, Dwa, Trzy... dzieści pięć okrążeń wokół Słońca
11 kwietnia 2026
kup bilet |