Malutkie kocięta, noworodki, które nie mają jeszcze otwartych oczu. Nie potrafią same jeść, nie utrzymują ciepła. Bez matki nie przeżyją. Właśnie takie kocięta ktoś zapakował do reklamówki i wyrzucił do śmietnika na terenie Gorzowa.
O sprawie poinformowało Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”. To ich wolontariusze zajęli się kociakami. Teraz próbują zrobić wszystko, żeby uratować ich życie.
Wolontariusze nie ukrywają, że sytuacja jest trudna. Kocięta powinny być przy matce, ale tej nie ma.
– Pilnie potrzebujemy karmiącej kotki albo osoby, która pomoże wykarmić pięć kocich osesków. Zapewniamy mleko, podkłady, szkolenie i pełne wsparcie – apeluje Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl”.
Domy tymczasowe są pełne. Dlatego jeżeli ktokolwiek może podjąć się opieki nad maluchami, proszony jest o kontakt stowarzyszeniem.
Dla tych pięciu kociąt to kwestia życia i śmierci. Ale pomóc można też inaczej – przez wsparcie zbiórek albo zgłoszenie się jako dom tymczasowy. Kontakt pod numerem telefonu 660 845 854.
|
Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę Ankh - Z Wiatrem
20 lutego 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Kobiecy koncert światowych przebojów
3 marca 2026
kup bilet |