Spółka Inneko we współpracy z gospodarstwem "Alpaki to tu" po raz trzeci zorganizowała akcję "Choinka dla Alpaki". Zbiórka choinek odbyła się w sobotę 18 stycznia na os. Europejskim i os. Górczyn w Gorzowie.
Nie trzeba było długo czekać, aż pierwsi mieszkańcy przyniosą choinki. Odzew wśród gorzowian był ogromny i szybko udało się zapełnić po brzegi dwa samochody firmy Inneko. Mieszkańcy przyjeżdżali osobówkami, busami, a niektórzy przynosili swoje świąteczne drzewka pieszo. Były osoby, które oddawały nawet po kilka choinek.
Następnie zapełnione auta dostawcze wypełnione choinkami ruszyły w drogę do miejscowości Rataje 13B w gminie Nowogródek Pomorski. Na świąteczne drzewka czekają sympatyczne alpaki: Elvis, Edzio, Luis i Pedro. Zwierzęta te uwielbiają skubać igły i podgryzać gałązki.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |