Ostatni raz miejska impreza sylwestrowa odbyła się w 2019 roku. W kolejnych latach rezygnowano z jej organizacji z powodu pandemii, wzrostu cen energii, a ostatnio z powodu otwarcia Areny Gorzów, co skutecznie uniemożliwiało przygotowanie wydarzenia. Teraz władze miasta zdecydowały, że miejski sylwester nie wróci już na stałe. Decyzję uzasadniono względami bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz kosztami.
Mieszkańcy, nie mając wielu alternatyw, spędzali tę szczególną noc we własnym gronie. Wielu wyjechało poza miasto, aby tam świętować nadejście Nowego 2025 roku. Dzięki naszej kamerze zainstalowanej na budynku Wildomu nasi czytelnicy mogli śledzić, co działo się na Bulwarze Zachodnim i w okolicach Mostu Staromiejskiego.
Poniżej znajduje się nagranie z naszej kamery internetowej w Gorzowie:
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |