W poniedziałek 2 grudnia o godz. 17.04 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze przy Al. 11 Listopada. Z relacji zgłaszającego wynikało, że pali się jakiś budynek magazynowy za stacją paliw Orlen, widać dym oraz płomienie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.
Kiedy na miejsce dotarli strażacy, cały budynek był objęty ogniem. - Doszło do pożaru opuszczonego budynku magazynowo-gospodarczego. Trwa akcja gaśnicza – komentuje Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
Po ugaszeniu ognia strażacy będę sprawdzać, czy nikt nie przebywał w pustostanie.
AKTUALIZACJA
- Sytuacja została opanowana, a pożar ugaszony. Na szczęście nikogo nie odnaleziono w środku – podkreśla Brzozowski.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |