• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Wypadek na DK22 koło Gorzowa. BMW zderzyło się z citroenem i wpadło do rowu

11 lipca 2024, 13:22
Na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Kiełpin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem BMW i citroena. W wyniku zderzenia BMW wpadło do rowu. Poszkodowani zostali kierowcy obu pojazdów. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

W czwartek 11 lipca o godz. 12.44 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Kiełpin. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do zderzenia BMW i citroena. Siła uderzenia była duża, ponieważ przód citroena jest całkowicie zniszczony, natomiast rozbite BMW wpadło do rowu.

- BMW i citroenem podróżowali tylko kierowcy, którzy zostali poszkodowani w wyniku wypadku. Trafili pod opiekę pogotowia - mówi Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń kierujący citroenem skręcając w lewo w leśną drogę wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z BMW.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny.

AKTUALIZACJA

godz. 15.20 - Droga w miejscu wypadku została odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości