• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Zderzenie trzech aut koło Gorzowa

2 lipca 2024, 20:07
Na drodze wojewódzkiej nr 158 na wyjeździe z Janczewa w kierunku Gralewa doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Zderzyły się tam kia, citroen i mercedes. Poszkodowana została pasażerka citroena, która została zabrana do szpitala.

We wtorek 2 lipca o godz. 19.13 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 158 w Janczewie. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na wyjeździe z Janczewa w kierunku Gralewa doszło do wypadku trzech samochodów osobowych – kii, citroena i mercedesa. Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca kią wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z kierującym citroenem, który wyprzedzał inne auto. Natomiast citroen uderzył następnie w mercedesa.

- W wyniku wypadku poszkodowana została 64-letnia kobieta, która uskarża się na ból głowy i klatki piersiowej od uderzenia. Została przekazana załodze pogotowia – mówi Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

64-letnia pasażerka citroena została zabrana do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości