• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Kierujący busem potrącił 10-latka na pasach

18 czerwca 2024, 14:00, Anna Kluwak
fot. czytelnik
We wtorek na oznakowanym przejściu dla pieszych na rondzie Górczyńskim doszło do potrącenia. Kierujący busem potrącił 10-latka wchodzącego na pasy. Dziecko trafiło pod opiekę pogotowia.

We wtorek 18 czerwca o godz. 13.30 doszło do potrącenia na rondzie Górczyńskim. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie. Do potrącenia doszło na pasie ul. Piłsudskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych tuż przed  wjazdem na rondo.

Kierujący busem potrącił 10-letniego chłopca, który wchodził na pasy. - Na pasach doszło do potrącenia 10-latka. Mężczyzna kierujący busem zatrzymał się przed pasami i ruszał w kierunku wjazdu na rondo. Tłumaczył, że nie zauważył chłopca, który wchodził na pasy. Na szczęście siła uderzenia nie była duża, więc dziecko nie doznało poważnych obrażeń - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Poszkodowany chłopiec trafił pod opiekę pogotowia. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości