• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Trzeźwy poranek w Gorzowie. Kilkaset skontrolowanych kierowców - 0 pijanych

17 czerwca 2024, 11:41, Oprac. Marcin Kluwak
Źródło.: Komenda Miejska Policji w Gorzowie
Poranne badania trzeźwości kierujących nikogo nie dziwią. Policjanci regularnie pojawiają się na ulicach Gorzowa. Trzeźwość to podstawa bezpiecznej podróży. Jak pokazywały poprzednie takie działania, nie każdy jednak stosuje się do zasad. Są kierowcy, którzy ledwo stoją na nogach, a i tak podejmują ryzyko i wsiadają za kółko. Tym razem było jednak inaczej.

Policjanci z alkomatami pojawili się w poniedziałkowy poranek przy ulicy Wyszyńskiego. Funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierowców, którzy wjeżdżali do miasta od strony Kłodawy. W urządzenia dmuchnęło kilkuset kierujących i wszyscy byli trzeźwi. To od dłuższego czasu pierwszy raz, gdy podczas porannych działań nie było osób pod wpływem alkoholu.

- Wynik poniedziałkowych badań cieszy. Nie oznacza jednak, że policjanci mają zamiar w kwestii kontroli trzeźwości odpuszczać. Funkcjonariusze na ulicach Gorzowa i w jego okolicach nadal będą intensywnie pracować nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego - mówi komisarz Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości