• Dziś 10°/8°
  • Jutro 13°/7°
Wiadomości

Wygodny i szybki leasing online – sprawdź, jak działa mLeasing

31 maja 2024, 12:05, Artykuł partnera
Pokrycie kosztów zakupu samochodów do firmowej floty w ramach umowy leasingowej to najkorzystniejsze rozwiązanie – przynajmniej z ekonomicznego punktu widzenia. Nowoczesne fabrycznie nowe auta kosztują często setki tysięcy złotych. Tak duży jednorazowy wydatek mógłby być zbyt dużym obciążeniem firmowego budżetu. A zatem jak wybrać najkorzystniejszą ofertę leasingu online dla swojego przedsiębiorstwa? Sprawdź.

Umowa leasingu auta firmowego online – czy wszystko da się załatwić przez internet?

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można załatwić przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu. Dotyczy to także kupna nowego samochodu do firmowej floty na leasing w mLeasing.

Wiele ciekawych modeli pojazdów od renomowanych marek możesz:

  • przejrzeć bezpośrednio na stronie z ofertami dla przedsiębiorców,
  • następnie nie pozostaje Ci nic innego, jak wybrać auto,
  • dopasować ofertę leasingu,
  • zamówić samochód z opcją dostawy pod wskazany adres.

Umowę leasingu operacyjnego lub finansowego dla przedsiębiorstwa załatwisz w 100% online. Wszelkie formalności dotyczące wymaganej dokumentacji przez leasingodawcę, podpisanie umowy, a także negocjacje warunków finansowania możesz przeprowadzić zdalnie. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze swojego przedsiębiorstwa.

W jaki sposób oszacować koszty leasingu przez internet?

Zanim podpiszesz umowę na leasing operacyjny lub finansowy na nowy samochód do swojej firmy, możesz orientacyjne oszacować miesięczne i całkowite koszty z tego tytułu. W celu sprawdzenia obciążenia budżetu firmowego z tytułu podpisywanej umowy leasingowej należy podać:

  • markę i model samochodu,
  • wartość pojazdu netto w dniu zakupu,
  • preferowany czas trwania umowy leasingowej – w mLeasing od 24 do nawet 72 miesięcy,
  • wysokość wpłaty własnej – nawet 0 złotych,
  • wartość wykupu resztkowego – już od 1% ceny pojazdu.

Na podstawie tych parametrów będziesz w stanie łatwo ocenić, ile zapłacisz za finansowanie nowego auta do firmowej floty w ramach umowy leasingowej. W praktyce: im większa wpłata własna i wyższa wartość wykupu resztkowego, tym mniejsza miesięczna rata.

Jeśli chcesz zminimalizować koszty początkowe kupna nowego pojazdu firmowego do minimum, wtedy postaw na zerową wpłatę własną i maksymalnie wysoki wykup.

Dlaczego warto zdecydować się na umowę leasingu online w mLeasing?

Jest wiele czynników, które wskazują na opłacalność podpisania umowy leasingu na firmowy pojazd przez internet. W mLeasing zyskujesz wiele korzyści. Najważniejsze atuty dostępnej oferty leasingu dla przedsiębiorców to:

  • do 200 tys. złotych finansowania bez wpłaty własnej,
  • szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych wliczony w ratę leasingową,
  • trzy formy zakończenia umowy leasingowej do wyboru,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia GAP od utraty wartości pojazdu,
  • zero dodatkowych dokumentów wymaganych przez leasingodawcę – wystarczy prosty wniosek online.

Propozycja umowy leasingu w mLeasing przez internet to rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorców, którzy nie chcą tracić czasu na formalności. Po wypełnieniu prostego wniosku ekspresowo otrzymasz decyzję o przyznaniu leasingu na nowe auto do firmy, podpiszesz umowę i to wszystko.

Od momentu dopełnienia formalności możesz już odebrać pojazd i na bieżąco korzystać z niego w firmowej flocie.

Jaka umowa leasingu przez internet jest najkorzystniejsza? Krótkie porównanie

Przedsiębiorcy poszukujący możliwości pokrycia kosztów zakupu nowego auta na potrzeby firmowe mogą skorzystać z kilku opcji:

  1. Leasing operacyjny – to najpopularniejsza forma leasingu samochodowego, w ramach które przedsiębiorca może korzystać z licznych ulg podatkowych.
  2. Leasing finansowy – w ramach umowy leasingu finansowego musisz opłacić cały podatek VAT z góry podczas podpisywania umowy.
  3. Wynajem długoterminowy – z ekonomicznego punktu widzenia może być najlepszą opcją, chociażby ze względu na fakt, że rata miesięczna dotyczy wyłącznie utraty wartości pojazdu w czasie.

Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, dokładnie przeanalizuj warunki proponowane przez leasingodawcę. Dopiero wtedy podejmij decyzję i dopełnij formalności przez internet.


Podziel się

Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości