Plenerowe koncerty w wykonaniu muzyków z Orkiestry Dętej Siedlice cieszyły się w ostatnich latach bardzo dużym zainteresowaniem gorzowian. Dlatego też Orkiestra Siedlice postanowiła ponownie ruszyć z osiedlowymi koncertami w Gorzowie.
Podczas tegorocznej osiedlowej trasy koncertowej zaplanowano trzy występy. Pierwszy koncert Orkiestry Dętej Siedlice odbędzie się w sobotę 25 maja o godz. 13 na placu Grunwaldzkim. Kolejny zaplanowano 2 czerwca w parku Wiosny Ludów, a ostatni 8 czerwca na Zakanalu.
sobota 25 maja godz. 13 - Plac Grunwaldzki
niedziela 2 czerwca godz. 16.30 - park Wiosny Ludów (par Róż)
sobota 8 czerwca godz. 15 - boisko sportowe przy ul. Strażackiej 36
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |