• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Stal w niedzielę podejmie GKM. W jakim składzie pojadą gorzowianie?

16 maja 2024, 16:01, Oprac. Marcin Kluwak
Znane są już składy drużyn na nadchodzący mecz żużlowy pomiędzy Stalą Gorzów a GKM Grudziądz. Trenerzy obu zespołów, Stanisław Chomski oraz Robert Kościecha, nie wprowadzili żadnych zmian w porównaniu do poprzednich spotkań. Jedyną modyfikacją jest zamiana numerów startowych pomiędzy dwoma wychowankami GKM-u Grudziądz.

Zastrzeżenie gości dotyczące Jasona Doyle’a

Drużyna GKM Grudziądz podjęła dodatkowe środki ostrożności, zaznaczając, że nie wyrazi zgody na rozegranie meczu bez obecności Jasona Doyle’a, jeśli sobotnia runda SGP w Landshut zostanie przełożona. Stal Gorzów, mimo iż posiada w swoich szeregach dwóch stałych uczestników SGP – Szymona Woźniaka i Martina Vaculíka – nie podjęła podobnych działań.

Stal Gorzów faworytem

Mimo różnych przygotowań obu drużyn, to Stal Gorzów jest uznawana za faworyta tego meczu. Dotychczas nie przegrali oni żadnego spotkania na własnym stadionie w tym sezonie. Dodatkowo, w zeszłym roku, udało im się pokonać GKM Grudziądz na stadionie im. E. Jancarza wynikiem 51-39.

Awizowane składy:

STAL GORZÓW
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculík
12. Jakub Miśkowiak
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

GKM GRUDZIĄDZ
1. Max Fricke
2. Jaimon Lidsey
3. Kacper Pludra
4. Wadim Tarasienko
5. Jason Doyle
6. Kacper Łobodziński
7. Kevin Małkiewicz

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości