• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Marzysz o własnej kawiarni? Możesz ją otworzyć w Arenie Gorzów

16 maja 2024, 14:31, Anna Kluwak
fot. Arena Gorzów
Arena Gorzów szuka chętnych przedsiębiorców, którzy chcieliby otworzyć kawiarnię w hali widowiskowo-sportowej. Do wynajęcia jest lokal o łączniej powierzchni 100 m.kw. Do zaaranżowania jest również hol o powierzchni 65 m.kw. Oferty można składać do 20 czerwca w sekretariacie Słowianki.

Hala widowiskowo-sportowa Arena Gorzów została oficjalnie otwarta w grudniu 2023 roku. W nowoczesnej hali odbywają się nie tylko mecze koszykówki czy piłki ręcznej, które przyciągają sporą liczbę kibiców, ale również koncerty czy występy kabaretów. Na trybunach Areny Gorzów w końcu może zasiąść 5128 kibiców – są przygotowane 3744 miejsca na trybunie stałej oraz 1384 miejsca na trybunie teleskopowej.

Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

Arena Gorzów ogłosiła właśnie, że ma na wynajęcie lokal do prowadzenia gastronomii na parterze budynku hali widowiskowo-sportowej. - Stwórz niepowtarzalne miejsce na gastronomicznej mapie Gorzowa! Złóż ofertę na wynajem kawiarni w Arenie Gorzów. To od Ciebie zależy charakter lokalu o łącznej powierzchni 100 m.kw. Do zaaranżowania jest również hol, który świetnie się sprawdzi jako kawiarniana strefa chillu - informuje Arena Gorzów.

Do wynajęcia jest kawiarnia o łącznej powierzchni 100 m.kw. Przy kawiarni znajduje się hol o powierzchni 65 m.kw., który można zaaranżować i wykorzystać w celach konsumpcji. Lokal wraz z zapleczem, zlokalizowany jest na parterze budynku hali. Posiada niezależne wejście oraz otwarte przejście do kawiarni z pozostałej części budynku.

Arena Gorzów tętni życiem przede wszystkim podczas wydarzeń sportowych i kulturalnych. Jednak osoba, która zdecyduje się prowadzić działalność na terenie hali, może również liczyć na klientów, którzy odwiedzają basen znajdujący się tuż obok czy lodowisko w miesiącach zimowych.

Oferty na wynajem kawiarni można składać do czwartku 20 czerwca do godziny 10.00 w Sekretariacie Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka przy ul. Słowiańska 14 w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

1/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

2/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

2/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

3/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

3/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

4/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

4/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

5/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

5/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

6/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

6/6 Wynajmij kawiarnię w Arenie Gorzów

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości