• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trwa sprzedaż biletów na Gorzów Meeting. Przyjdź i kibicuj najlepszym sportowcom z całego świata

16 maja 2024, 08:52, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
W piątek 24 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Krasińskiego odbędzie się Gorzów Meeting 2024. Będzie to pierwszy w historii Gorzowa międzynarodowy meeting lekkoatletyczny. W 14 konkurencjach zobaczymy najlepszych sportowców z całego świata, w tym mistrzów olimpijskich. Trwa sprzedaż biletów na to sportowe wydarzenie roku.

W piątek 24 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Krasińskiego odbędzie się Gorzów Meeting 2024 z udziałem gwiazd sportu z całego świata. Portal gorzowianin.com jest partnerem medialnym Gorzów Meeting 2024 i klubu ALKS AJP Gorzów.

Oficjalne otwarcie międzynarodowej imprezy klasy mistrzowskiej oraz pierwsze konkurencje zaplanowano w piątek 24 maja na godz. 15.30. Co istotne, gorzowska impreza jest jedną z 19 polskich imprez lekkoatletycznych, która została wpisana do prestiżowego kalendarza World Athletics Continental Tour. Stawka zawodów będzie bardzo mocna, w końcu zobaczymy najlepszych lekkoatletów z całego świata, w tym mistrzów olimpijskich.

Trwa sprzedaż biletów na Gorzów Meeting 2024

W sprzedaży są bilety na to sportowe wydarzenie roku w Gorzowie. Obecnie wejściówki są do nabycia w sektorach E-H. Bilet normalny w cenie 35 zł, ulgowy 20 zł można kupić na stronie https://abilet.pl/wydarzenie/gorzow-meeting-2024 - kliknij TUTAJ

Co istotne, organizatorzy nie przewidują sprzedaży biletów w kasach przed stadionem. Jedyna możliwość nabycia wejściówki na Gorzów Meeting jest na stronie internetowej. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 18 roku życia. Dzieci do lat 4 wstęp darmowy bez gwarancji miejsca siedzącego.

Wolne miejsca szybko znikają, dlatego spiesz się z kupnem wejściówki na Gorzów Meeting 2024, aby podziwiać zmagania najlepszych sportowców na gorzowskim stadionie.

Konkurencje w Gorzów Meeting 2024. Mocna stawka zawodników z całego świata

W meetingu nie zabraknie utalentowanych zawodników z ALKS AJP Gorzów. W skoku w dal kobiet wystartuje najlepsza polska zawodniczka Nikola Horowska. Z kolei w biegu na 200m wystartuje aktualny mistrz Polski Łukasz Żok, a w rzucie oszczepem Cyprian Mrzygłód.

Podczas Gorzów Meting wystąpi również Maria Andrejczyk w rzucie oszczepem. W skoku wzwyż zobaczymy Julię Chumachenko z Ukrainy. W biegu na 400 m wystąpi Kajetan Duszyński, a w biegu na 1500 metrów wystartuje Sara Lappalainen z Finlandii.

W biegu na 100m przez płotki zobaczymy m.in. Marikę Majewską i Kaję Wesołowską, a także Imogen Breslin z Australii, Keitley Batista z Brazylii, Catarina Queiros z Portugalii, Kreete Verlin z Estonii, Emma Bomme z Danii oraz Tereza Elena Sinova z Czech.

W biegu na 200 metrów mężczyzn wystartuje: Łukasz Żok z ALKS AJP Gorzów, Gediminas Truskauskas z Litwy, Even Meinseth i Kenny Tijani-Ajayi z Norwegii czy też Patrik Bundschu z Węgier.

Na 400 metrów będzie ścigać się Iga Baumgart-Witan, Kornelia Lesiewicz, Kinga Gacka, Anastazja Kuś czy też Modesta Moraustaite z Litwy.

W biegu na 800 metrów kobiet wystąpi: Lovisa Lindh ze Szwecji, Pernille Karlsen i Amanda Froynes z Norwegii, Adela Holubova z Czech, Georgie Hartigan i Claire Mooney z Irlandi, Stavri Filippou z Cypru i Veera Perala z Finlandii.

W trójskoku zobaczymy takie zawodniczki jak:  Aina Griksaite z Litwy, Caroline Joyeux z Niemiec i Olha Korsun z Ukrainy

W konkursie rzutu dyskiem mężczyzn zobaczymy: Ola Stunes Isiene z Norwegii, Victora Hogana z RPA, Nicka Percy'ego z Wielkiej Brytianii i Mauricio Ortege z Kolumbii.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości