• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sanah wystąpi w Gorzowie. Organizatorzy zabezpieczają się przed oszustami

15 maja 2024, 13:31, Anna Kluwak
fot. youtube.com/RMF FM
Sanah wystąpi w lipcu w Gorzowie w ramach letniej trasy Fajne lato RMF. Koncert odbędzie się 21 lipca w amfiteatrze MCK Gorzów. Organizatorzy, aby zapobiec oszustwom i odsprzedaży wejściówek po zawyżonych cenach postanowili, że bilety będą spersonalizowane, a ich sprzedaż wyłącznie internetowa.

Radio RMF zaprasza na letnie koncerty Sanah, które odbędą się w dziesięciu miastach w Polsce. Oprócz Gorzowa koncerty zaplanowano również w Koszalinie, Poznaniu, Opolu, Nowym Sączu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Kazimierzu Dolnym i Białymstoku.

Koncert Sanah w Gorzowie. Organizatorzy zabezpieczają się przed oszustami

Koncert Sanah w Gorzowie odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godz. 20.30 w amfiteatrze MCK Gorzów przy ul. Drzymały. Gwiazda młodego pokolenia za każdym razem gromadzi na widowni komplet publiczności, a bilety na jej koncerty rozchodzą się błyskawicznie. Sprzedaż biletów na lipcowy koncert rusza w czwartek 16 maja o godz. 12.

W sierpniu 2022 roku kiedy Sanah występowała na scenie gorzowskiego amfiteatru w ramach cyklu Letnie Brzmienia. Wówczas bilety rozeszły się błyskawicznie. Niestety wykorzystali to oszuści, którzy wyłudzali pieniądze. Odzywali się do osób szukających biletów i oferowali wejściówki. Jednak kiedy kupujący wpłacał pieniądze na konto, biletów już nie otrzymywał. Inni z kolei odsprzedawali wejściówki po zawyżonych cenach.

Dlatego też organizatorzy postanowili, że tym razem bilety będą spersonalizowane, a ich sprzedaż będzie odbywała się wyłącznie internetowo. - W celu ochrony fanów i aby przeciwdziałać nieuczciwej odsprzedaży, wszystkie bilety na te wydarzenia dostępne są wyłącznie w formacie EVENTIM.Pass. Wszystkie bilety na ten koncert są personalizowane, to znaczy, że na etapie składania zamówienia musisz podać imię i nazwisko każdego uczestnika wydarzenia! Zmiana danych nie będzie możliwa - czytamy w komunikacie na stronie Eventim, gdzie będą sprzedawane bilety.

Kim jest Sanah?

Sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu quality pop na polskiej scenie. Zauważona została w wieku 22 lat dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje. Jej miękki, ciepły wokal sprawdza się zarówno w świetnie zaaranżowanych balladach, jak i nowoczesnych elektronicznych kompozycjach.

Zauważył ją Dawid Podsiadło, a do duetu zaprosił ją Matt Dusk. W 2020 r. wydała swój debiutancki album „Królowa dram”. Rok później serca fanów rozgrzał album „Irenka”, a przepełnione melancholią kawałki stały się wizytówką piosenkarki.

W kwietniu 2022 roku artystka wydała album „Uczta”, na którym znalazły się utwory nagrane z gwiazdami polskiej muzyki m.in. z Arturem Rojkiem, Igorem Herbutem czy duetem Kwiat Jabłoni. Album w niecałe dwa tygodnie po premierze osiągnął status złotej płyty, a po pół roku zdobył status diamentowej płyty, przekraczając liczbę 150 tys. egzemplarzy.

W październiku 2022 roku wydała dziesięć kolejnych singli, każdy wzorowany na wierszach polskich wieszczów narodowych, m.in. Adama Mickiewicza, Wisławy Szymborskiej czy Adama Asnyka, natomiast w listopadzie 2022 roku artystka wydała album Sanah śpiewa poezyje zawierający wspomniane utwory.

W czerwcu 2024 roku Sanah wyda swój piąty album studyjny pod tytułem Kaprysy. Album jest promowany singlem "Hip Hip Hura!"

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości