• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

ZALEWSKI, ZAWIAŁOW, NOSOWSKA, SZROEDER na jednym festiwalu w Gorzowie!

14 maja 2024, 16:32
28 lipca gorzowski Amfiteatr wypełni muzyka. Wszystko za sprawą Od Nowa Festiwal, podczas którego wystąpią najpopularniejsi polscy artyści: Zalewski, Daria Zawiałow, Kaśka Nosowska, Natalia Szroeder oraz w roli gościa – Błażej Król.

Data: 28 lipca 2024
Miejsce: Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim
Bilety: www.odnowafestiwal.pl

Krzysztof Zalewski - to człowiek muzyka. Kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. W trakcie koncertu może zdarzyć się, że jedną ręką gra na bębnach, drugą na organach, jednocześnie przy tym śpiewając. Niekiedy w trakcie jednego występu wykorzystuje sześć instrumentów! Wystarczy obejrzeć teledysk do piosenki „Miłość miłość”, nakręcony we współpracy z artystą konceptualnym Cho Unem, by przekonać się, że Krzysztof Zalewski nie jest typowym twórcą hitów muzyki popularnej. Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element jego życia.

Artysta zakończył właśnie sesję nagraniową swojej kolejnej autorskiej płyty, z której utwory premierowo pojawią się zapewne w setliście koncertowej.

 

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty.
 Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Wystarczyły jej trzy albumy by rozkochała w sobie tysiące fanów. Rok 2024 stoi pod znakiem nowego rozdziału w jej twórczości. Nowe piosenki! Nowy album! Nowy Producent! Nowa energia! Za nowy album odpowiada Bartek Dziedzic (producent choćby „Grandy” czy „Małomiasteczkowego”). Single promujące album na stałe zadomowiły się w sercach fanów i oczywiście na szczytach list przebojów wszystkich rozgłośni radiowych!

 

Kaśka Nosowska - wokalistka, tekściarka, pisarka lub po prostu – wyrazista osobowość i artystka. Zawsze gra na własnych zasadach – tworząc muzykę, pisząc książki, kreując swoją obecność w mediach społecznościowych, czy podejmując współprace z markami. Dzięki prawdzie i emocjom, które wkłada we wszystko co robi, wierzą i towarzyszą jej fanki i fani w każdym wieku. Nosowska wydaje płytę wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia, za każdym razem redefiniując swoją muzyczną tożsamość. Po pięciu latach wraca z nowym muzycznym materiałem, kontynuując współpracę z FOXEM. Najnowszy z nich, album “Degrengolada” ukazał się w maju 2023. Artystka znowu na przekór trendom nie stara się o poklask i nie łasi do szerokiego odbiorcy – są to piosenki dla ludzi, którzy lubią, kiedy muzyka coś znaczy.

 

Natalia Szroeder - Natalia Szroeder to artystka, której dotychczasowa, niezwykle oryginalna, droga artystyczna, pokazuje świadome dążenie do eksplorowania kolejnych obszarów jej twórczej aktywności. Wydawać by się mogło, ze fakt, iż rewelacyjnie, już jako czterolatka, zaprezentowała się w programie muzycznym „Od przedszkola do Opola”, nie jest istotny, jednak, jak udowodniła później – bez problemu podbijała serca publiczności i widzów dużych telewizyjnych festiwali muzycznych. Talent Natalii dostrzegły tez legendy polskiej sceny muzycznej, m.in. Zbigniew Wodecki, Irena Santor czy Jacek Cygan, którzy zapraszali ją do swoich projektów. Scena jest jej żywiołem, co udowodniła, dając dotychczas ponad czterysta koncertów. Już od najmłodszych lat komponowała muzykę i pisała teksty, co z powodzeniem czyni do dziś. W międzyczasie uczęszczała na lekcje gry na skrzypcach.

 

Błażej Król - rozgłos i uwagę świata muzycznego przyniósł Błażejowi projekt UL/KR (2011-2014). Od tego czasu artysta wydaje rokrocznie solowe płyty sygnowane nazwiskiem, z roku na rok poszerzając grono odbiorców i ugruntowując swoją pozycję na rynku wśród czołowych artystów sceny alternatywno-popowej. Twórczość Błażeja Króla trudno nazwać tylko piosenkami, ponieważ są przejawem jawnej artystycznej fuzji, łączącej w sobie muzyczną brawurę oraz poetycką wrażliwość.  Znajome, czasami trudne, czasami kojące emocje, Błażej Król położył na popowych fundamentach, co zaowocowało stworzeniem refleksyjno-tanecznego dorobku. Będziecie mieli okazję do posłuchania Błażeja na żywo podczas gościnnego występu na Od Nowa Festiwal.  

Koncerty odbędą się na terenie Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej przestrzeni.

Dzieci do 10. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości