• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kłodawska Majówka. Łobuzy i Stachursky rozkręcą imprezę

17 maja 2024, 15:30, Anna Kluwak
fot. facebook.com/LOBUZY
W sobotę 18 maja na błoniach nad jeziorem w Kłodawie koło Gorzowa odbędzie się Kłodawska Majówka. Gwiazdami tegorocznej imprezy jest zespół Łobuzy oraz Stachursky. Wieczór zakończy dyskoteka pod gwiazdami z dj’em B-White. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Gmina Kłodawa wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kłodawie zaprasza na Kłodawską Majówkę, która odbędzie się w sobotę 18 maja na błoniach nad jeziorem w Kłodawie. Gwiazdą wieczoru majówki 2024 będzie zespół Łobuzy oraz Stachursky. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Zespół Łobuzy grający muzykę disco polo został założony w 2015. Zespół zadebiutował singlem „Ona czuje we mnie piniądz”, który stał się ogólnopolskim hitem. Obecnie piosenka ma już 107 mln odtworzeń na popularnym serwisie Youtube. Wśród innych popularnych utworów Łobuzów jest "Zbutnowany Anioł" czy "Dżoana". Wokalistą zespołu jest Bogumił Romanowski, znany pod pseudonimem Boogie.

Stachursky, a właściwie Jacek Władysław Łaszczok-Stachursky to polski wokalista śpiewający  muzykę z pogranicza gatunków pop i dance, w tym także disco polo oraz muzyki klubowej. Jego kariera muzyzna nabrała tempa w 1994 roku od wydania singla i płyty pod tytułem "Taki jestem". Później miał na swoim koncie takie hity jak "Zostańmy razem", "Typ niepokorny", "Z każdym twym oddechem" czy "8 sekund".

- Zapraszamy do udziału w tegorocznej Kłodawskiej Majówce. Startujemy w samo południe rozpoczynając od Gminnego Dnia Dziecka. W imieniu pani wójt Anny Mołodciak oraz sołtysów z naszej gminy serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców gminy Kłodawa. Natomiast po godzinie 15 rozpoczniemy Blok Kultury i Tradycji Lokalnej, w trakcie którego wystąpią gminne zespoły śpiewacze. Od godz. 17.30 zapraszamy na wieczorne koncerty oraz "Dyskotekę pod gwiazdami", która poprowadzi dj B-White – mówi Jarosław Pikuła, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie.

Z kolei w godz. 15-19 na błoniach odbędzie się Zlot Pojazdów Zabytkowych i Klasycznych. Oprócz tego, na mieszkańców gminy Kłodawa i okolicznych miejscowości czeka bieg wokół jeziora kłodawskiego czy zupa wójta. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

Kłodawska Majówka. Program Kłodawskiej Majówki 2024

godz. 12 - Gminny Dzień Dziecka

godz. 15 - blok Kultury i Tradycji Lokalnej

godz. 17.30 - występ zespołu coverowego Tribute to Tina Turner

godz. 19 - występ gwiazdy muzyki dance zespołu Łobuzy

godz. 20.30 - występ gwiazdy wieczoru Stachursky

godz. 22 - dyskoteka pod gwiazdami z dj'em B-White

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości