• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany 32-latek w BMW wpadł dzięki czujności innego kierowcy

29 kwietnia 2024, 10:18, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Kierujący BMW jechał ul. Grobla w stronę ul. Koniawskiej. Jego jazda wzbudziła podejrzenie innego kierowcy, który postanowił zadzwonić na policję. Okazało się, że 32-latek z BMW był pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

W sobotę 27 kwietnia po godz. 16.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o kierowcy BMW, którego jazda wskazywała, że może być pod wpływem alkoholu. Osoba zgłaszająca jechała za osobowym BMW ul. Grobla w kierunku ul. Koniawskiej.

Do zatrzymania kierowcy BMW doszło na stacji paliw przy ul. Koniawskiej. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna był tak pijany, że tuż po wyjściu z auta ledwo trzymał się na nogach.

Kierujący BMW odmówił badania alkomatem na zawartość alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań.

- 32-letni mężczyzna kierujący BMW został zatrzymany i usłyszał zarzut kierowania pod wpływem alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości