• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nie żyje jedna osoba. Mężczyzna wypadł z dachującego buggy

26 kwietnia 2024, 22:21, Anna Kluwak
fot. Wypadki Gorzów
Do tragicznego wypadku doszło w Deszcznie koło Gorzowa. Na polnej drodze serwisowej doszło do dachowania buggy, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat. W trakcie dachowania 28-latek kierujący buggy wypadł z pojazdu. Niestety lekarz stwierdził zgon na miejscu.

W piątek 26 kwietnia o godz. 21.48 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku na polnej drodze serwisowej pomiędzy Karninem i Deszcznem. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do dachowania pojazdu typu buggy, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat. Podczas dachowania jeden z mężczyzn wypadł z pojazdu.

- Niestety mężczyzna, który wypadł z pojazdu buggy podczas dachowania, nie przeżył. Lekarz stwierdził zgon. Drugi z mężczyzn został poszkodowany – komentuje Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na miejscu będzie pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. - W wyniku wypadku zginął 28-letni mężczyzna, który kierował pojazdem i z niego wypadł. Śledczy będą ustalali, w jakich okolicznościach doszło do wypadku - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

Okazało się, że w wypadku zginął Łukasz Kaczmarek, były żużlowiec i wychowanek Stali Gorzów. W lipcu skończyłby 29 lat.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości