• Dziś 27°/16°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 22°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa: Prawdziwa wiosna u progu

22 kwietnia 2024, 10:58, Marcin Kluwak
Mieliśmy już tej wiosny nawet zaczątek lata, ale okazuje się, że teraz musimy znów przygotować grube kurtki, a nawet czapki. Dzisiaj w nocy termometry wskażą -1°C, a w dzień 5-6°C. Na horyzoncie jednak widać już nadchodzącą prawdziwą wiosnę.

Nie będziemy musieli długo czekać na wiosnę i wyższe temperatury. Ten tydzień możemy uznać za stracony, ponieważ w ciągu dnia na termometrach zobaczymy maksymalnie 9°C (we wtorek i środę). W czwartek będzie jeszcze chłodniej — maksymalnie +5°C oraz możliwy deszcz ze śniegiem. Ale już od soboty będziemy mogli w końcu szeroko otwierać okna, gdyż z dnia na dzień będzie coraz cieplej.

Pogoda dla Gorzowa: Ocieplenie od soboty, 27 kwietnia

Już w sobotę na termometrach pokaże się +17°C i pełnia słońca. W niedzielę 19°C, a po weekendzie temperatura wzrośnie do 20, 21 i 22°C. To oznacza, że początek miesiąca, czyli majówka, może być wyjątkowo udana. Pamiętajmy jednak, że prognozowanie pogody na dłużej niż 14 dni to nadal „wróżenie z fusów”.

W Gorzowie będzie ciepło. Zachęcamy do wypoczynku na świeżym powietrzu

Nadchodząca poprawa pogody to idealny czas, aby zacząć planować więcej aktywności na świeżym powietrzu. Dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz, co jest doskonałym sposobem na relaks i odnowę biologiczną. Piesze wędrówki, jazda na rowerze czy po prostu pikniki w lokalnych parkach to świetne sposoby, aby cieszyć się przyrodą i świeżym powietrzem. Korzystajmy z każdej okazji, by odpocząć na łonie natury, co nie tylko poprawia nasze samopoczucie, ale również sprzyja zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości