• Dziś 27°/17°
  • Jutro 27°/16°
  • Pojutrze 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tomasz Organek w Gorzowie. Przyjdź na spotkanie autorskie

18 kwietnia 2024, 09:45, Paulina Woźny
fot. instagram/tomasz_organek_official
We wtorek 23 kwietnia w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Organkiem, twórcą powieści pod tytułem ,,Teoria opanowania trwogi’’.

Tomasz Organek to polski muzyk, kompozytor i wokalista, który zyskał popularność w Polsce dzięki swojej twórczości w zakresie muzyki rockowej i alternatywnej. W 2013 roku założył własny zespół Organek, który odniósł duży sukces w Polsce. Na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, m.in. jest czterokrotnym laureatem Fryderyków, dwukrotnym zdobywcą platynowej płyty. W 2016 i 2017 roku był Dyrektorem Muzycznym cyklu ,,Męskie Granie’’, ponadto współtworzył utwory takie jak: ,,Wataha’’, ,,Nieboskłon’’ czy ,,Sobie i Wam’’, które cieszyły się ogromną popularnością. 

Tomasz Organek w Gorzowie

Poza twórczością muzyczną Organek jest autorem tekstów piosenek, opowiadań, felietonów oraz powieści pt. ,,Teoria opanowania trwogi’’. To właśnie ta książka będzie przewodnim tematem spotkania autorskiego, które odbędzie się we wtorek 23 kwietnia o godz. 17 w WiMBP w sali nr 102. 

Jak informuje wydawnictwo W.A.B. ,,Teoria opanowania trwogi’’ Tomasza Organka to powieść pokoleniowa opisująca ważny etap przemiany duchowej dzisiejszych trzydziesto- i czterdziestolatków, którzy jako ostatni dojrzewali w dawnym ustroju, chodzili spotykać się przy trzepaku i pamiętają jeszcze dwa analogowe programy w telewizji. Teraz gwałtownie muszą poradzić sobie w epoce Facebooka, Instagrama i rozmów pod nosem nie wiadomo o czym. Jego bohaterowie żyją z dnia na dzień w poczuciu, że marnują swoje życie, nie mają pomysłu na to, co dalej ani motywacji, by cokolwiek zmienić.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości