• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Wiktoria z podgorzowskiego Wawrowa w półfinale Miss Polski 2024

16 kwietnia 2024, 16:30, Anna Kluwak
fot. Miss Polski
20-letnia Wiktoria Kruk z Wawrowa koło Gorzowa znalazła się gronie 60 półfinalistek konkursu Miss Polski. Pod koniec kwietnia odbędzie się półfinał, natomiast gala finałowa zaplanowana jest na początek lipca w Nowym Sączu.

Konkursy piękności cieszą się wciąż bardzo dużą popularnością, o czym świadczy ilość tego typu imprez. Mamy w końcu wybory Miss Polonia, Miss Polski czy Polska Miss. Przed nami kolejny konkurs, w którym biorą udział najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu.

Miss Polski 2024. Piękna Wiktoria Kruk z Wawrowa w półfinale konkursu Miss Polski 2024

W piątek 26 kwietnia w Kolumna Park Hotel & Restauracja niedaleko Łodzi odbędzie się półfinał konkursu Miss Polski 2024. W gronie 60 półfinalistek znalazła się piękna Wiktoria Kruk z Wawrowa koło Gorzowa.

Wiktoria Kruk ma 20 lat, jest zodiakalnym wodnikiem, mieszka w Wawrowie. Obecnie uczęszcza do technikum ekonomicznego w Gorzowie i jest tegoroczną maturzystką. Interesuje się kosmosem i fizyką, która go opisuje.

Trzymamy kciuki za Wiktorię, aby awansowała do finału. Gala finałowa konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu i będzie transmitowana przez telewizję Polsat.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości