• Pojutrze 24°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 52 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.

Koniec sezonu dla siatkarzy Stilonu Gorzów

13 kwietnia 2024, 21:07, Dawid Lis
Po porażce 2:3 z Aniołami Toruń siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilonu Gorzów zakończyli tegoroczne zmagania w 2. lidze.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów w tym sezonie rywalizowała w 2. lidze siatkarzy. Gorzowianie w ostatniej kolejce rundy zasadniczej wywalczyli awans do fazy play off dzięki wygranej nad ekipą z Torunia 3:0.

Te drużyny spotkały się także w pierwszej fazie play off. Najpierw dwa mecze rozegrane zostały w Toruniu, gdzie dość pewnie zwyciężali miejscowi (3:1 oraz 3:0).

W sobotę odbył się trzeci, jak się później okazało, ostatni mecz tej rundy rozgrywek. W Arenie Gorzów gospodarze postawili trudne warunki rywalom z Torunia i nie mieli zamiaru się łatwo poddać.

Po zaciętej pierwszej partii górą byli goście, ale w kolejnym secie gorzowianie wyrównali. Torunianie pewnie wygrali trzeciego seta i mogło się wydawać, że przejęli inicjatywę. Ale za chwilę, ponownie zrewanżowali się miejscowi, którzy pokonali rywala 25:13 i doprowadzili do tie-breaka. W nim minimalnie lepsi byli siatkarze z Torunia, którzy zwyciężyli 3:2 i awansowali do kolejnej fazy rozgrywek.

Stilon Gorzów tym samym kończy zmagania na pierwszej fazie play off, przegrywając w rywalizacji z Aniołami Toruń 0:3 w rywalizacji do trzech zwycięstw.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów - CUK Anioły Toruń 2:3 (22:25, 25:18, 15:25, 25:13, 13:15)
W rywalizacji do trzech zwycięstw: 0:3 dla CUK Anioły Toruń

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com