• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Siatkarze Stilonu Gorzów powalczą o awans do finału w Arenie Gorzów

12 kwietnia 2024, 07:39, Anna Kluwak
fot. Dawid Lis
W sobotę 13 kwietnia siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów zagrają trzeci mecz w ramach fazy play-off z drużyną CUK Anioły Toruń. Spotkanie odbędzie się o godz. 18 w Arenie Gorzów. Niestety gorzowianie mają za sobą dwie porażki, a rywalizacja o awans do finału toczy się do trzech wygranych. Jednak siatkarze Stilonu Gorzów będą walczyć do końca.

Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów sensacyjnie awansowali do fazy play-off pokonując w Arenie Gorzów lidera tabeli drużynę CUK Anioły Toruń. Awansowali do dalszej rundy z czwartego miejsca tabeli, co sprawiło, że w półfinałach ponownie trafili na zespół z Torunia.

Niestety przegrali pierwsze dwa mecze fazy play-off na wyjeździe z drużyną CUK Anioły Toruń. Pierwsze spotkanie Stilon Gorzów przegrał z toruńskimi Aniołami 3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:16), a drugie spotkanie przegrali 3-0 (25:18, 25:15, 25:14).

Siatkarze Stilonu Gorzów grają w Arenie Gorzów o awans do finału

Teraz przed siatkarzami Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów czas na walkę na własnym terenie. W sobotę 13 kwietnia o godz. 18 trzeci mecz fazy play-off odbędzie się w Arenie Gorzów. Podopieczni trenera Rafała Legienia będą walczyć do końca i mają nadzieję, że po raz kolejny sprawią niespodziankę i wygrają na własnym boisku z faworytem z Torunia.

Wstęp na mecz do Areny Gorzów będzie płatny. Osoby dorosłe będą musiały kupić cegiełkę w cenie 20 zł. Z kolei osoby do 18 roku będą miały wstęp bezpłatny, należy mieć przy sobie legitymację szkolną. Kasy będą otwarte od godz. 16.30.

W razie wygranej Stilonu, przewidziany jest kolejny mecz, który odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 14 również w Arenie Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości