• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Złodziej okradł hospicjum w Gorzowie. Wszystko nagrały kamery

12 kwietnia 2024, 08:20, Anna Kluwak
fot. Hospicjum św. Kamila w Gorzowie
Hospicjum św. Kamila w Gorzowie poinformowało o zuchwałej kradzieży, do której doszło w ostatnich dniach na terenie placówki. Mężczyzna kierujący volkswagenem passatem jak gdyby nigdy nic podjechał w nocy pod budynek i ukradł rzeczy należące do hospicjum. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

- Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, chętnie pomożemy, ale prosimy o szacunek i nie zabieranie naszych rzeczy. Zwracamy się z prośbą o zwrot zabranych przedmiotów są one niezbędne do codziennej opieki nad pacjentami. Były wystawione tylko na czas remontu – informuje Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.

Jak się okazało, w piątek 5 kwietnia o godz. 1.28 na teren hospicjum wjechał srebrny volkswagen passat. Następnie z auta wysiadł mężczyzna, który zaczął pakować rzeczy należące do placówki. Odjeżdżając, uszkodził jeszcze elewację budynku.

Jak się okazuje, to niestety nie pierwsza tego typu kradzież w ostatnim czasie na terenie hospicjum, gdzie obecnie trwa remont. Łupem złodziei padł sprzęt budowlany, ale również profile do regipsów, bateria umywalkowa, umywalka oraz szafka pod umywalkę.

- Nie otrzymaliśmy żadnego zawiadomienia dotyczącego kradzieży. Policjanci będą sami się kontaktować z hospicjum w tej sprawie - przyznaje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości