• Dziś 27°/13°
  • Jutro 26°/14°
  • Pojutrze 24°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 31 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.

Dwie porażki siatkarzy Stilonu w play-offach. Trzeci mecz zagrają w Arenie Gorzów

6 kwietnia 2024, 20:15, Anna Kluwak
Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów przegrali dwa pierwsze mecze fazy play-off na wyjeździe z drużyną CUK Anioły Toruń. Piątkowe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a w sobotę gorzowianie przegrali 3:0. Rywalizacja o awans do finału toczy się do trzech wygranych. Kolejne starcie w sobotę 13 kwietnia w Arenie Gorzów.

Siatkarze Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów sensacyjnie awansowali do fazy play-off pokonując w Arenie Gorzów lidera tabeli drużynę CUK Anioły Toruń. Awansowali do dalszej rundy z czwartego miejsca tabeli, co sprawiło, że w półfinałach ponownie trafili na zespół z Torunia.

Pierwszy mecz rundy play-off odbył się w piątek 5 kwietnia o godz. 19 w hali Szkoły Podstawowej nr 28 w Toruniu. Niestety mecz od początku układał się pod dyktando gospodarzy i wyrwanie jednego seta w całym spotkaniu nie pomogło. Ostatecznie Stilon Gorzów przegrał z toruńskimi Aniołami 3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:16).

Drugie starcie rozpoczęło się w sobotę 6 kwietnia o godz. 17. Niestety gorzowianie byli bezsilni i nie potrafili nawet zdobyć 20 punktów w secie. Tym samym drugie spotkanie przegrali 3-0 (25:18, 25:15, 25:14). - Niestety nie udało się sprawić niespodzianki i wywieźć chociażby jednego zwycięstwa z ciężkiego terenu – komentuje klub.

Rywalizacja o awans do finału toczy się do trzech wygranych. Dlatego kolejne starcie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia już w Gorzowie. Mamy dobrą wiadomość dla kibiców. Spotkanie siatkarzy Stilonu Gorzów z drużyną CUK Anioły Toruń zostanie rozegrane w Arenie Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com