• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Finał Polska Miss 30+. O koronę walczy Agnieszka z Gorzowa

6 kwietnia 2024, 14:34, Anna Kluwak
fot. polskamiss.pl
W sobotni wieczór odbędzie się gala finałowa nowego konkursu Polska Miss 30+, który jest skierowany do kobiet po 30 roku życia. O koronę najpiękniejszej Polki po 30 roku życia powalczy 33-letnia Agnieszka Rzepa z Gorzowa.

Gala finałowa pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu Polska Miss 30+ rozpocznie się o godz. 19 w sobotę 6 kwietnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. - W finale zaprezentuje się 30 wyjątkowych kobiet, z pasjami, marzeniami pracujących w różnych zawodach! Co je łączy? Pokazują, że po 30 roku życia nadal można spełniać marzenia i pokazać się szerszemu gronu osób! - podkreślają organizatorzy konkursu Polska Miss 30+.

Agnieszka Rzepa z Gorzowa walczy o koronę Polska Miss 30+

Wśród finalistek konkursu Polska Miss 30+ znalazła się 33-letnia Agnieszka Rzepa z Gorzowa. Agnieszka dostała się finału dzięki głosowaniu internautów. Zajęła pierwsze miejsce w półfinałowym sms-owym głosowaniu zdobywając aż 17024 punkty i awansowała do ścisłej 30 finalistek.

33-letnia Agnieszka pokonała mnóstwo pięknych kobiet w drodze do finału konkursu. Do konkursu zgłosiło się ponad 900 pań z całej Polski, w półfinale znalazło się 113, a do ścisłego finału awansowało 30 najpiękniejszych kobiet.

Agnieszka Rzepa na co dzień jest pracującą mamą, która zajmuje się prowadzeniem ceremonii w saunie oraz projektuje wnętrza. Dodatkowo angażuje się różne akcje charytatywne. - Aktualnie jestem w trakcie podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestniczę w licznych szkoleniach i kursach. Wzięłam udział w konkursie Polska Miss, ponieważ chciałam spróbować swoich sił, jako kobieta po 30 roku życia, która wciąż czuje się atrakcyjna i pewna siebie – mówi w rozmowie portalem gorzowianin.com Agnieszka Rzepa, finalistka konkursu Polska Miss 30+.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości