• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Pożar na Zawarciu. Palił się budynek gospodarczy

5 kwietnia 2024, 21:45, Anna Kluwak
fot. czytelniczka Katarzyna
Przy ogródkach działkowych przy ul. Wał Poprzeczny doszło do pożaru. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, budynek gospodarczy był cały objęty ogniem. Słup ognia było widać z odległości kilkuset metrów.

W piątek 5 kwietnia o godz. 21.09 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze przy ul. Wał Poprzeczny, tuż przy ogródkach działkowych. Słup ognia było widać z odległości kilkuset metrów. Na miejsce zostało wysłanych kilka zastępów straży pożarnej oraz patrol policji.

Kiedy zastępy dotarły na miejsce, okazało się, że pali się budynek przynależący do działek. Cały budynek był objęty ogniem. - Doszło do pożaru budynku gospodarczego. Pożar został ugaszony, sytuacja jest opanowana. Nikomu nic się nie stało – komentuje Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości