• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20
Wiadomości

Dramatyczny wypadek. Strażacy wycinali nieprzytomnego kierowcę z rozbitego forda

5 kwietnia 2024, 20:51, Oprac. Marcin Kluwak
źródło: KM PSP w Gorzowie
Kierujący fordem mondeo uderzył w drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża, przód auta został całkowicie skasowany. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby uwolnić nieprzytomnego kierowcę z wraku forda. Ciężko ranny został również pasażer.

W piątek 5 kwietnia o godz. 18.22 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Pyrzany w gminie Witnica. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

-Kierujący samochodem osobowy uderzył w drzewo. W pojeździe podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca był nieprzytomny i zakleszczony w aucie. Strażacy musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić kierowcę z wraku auta - mówi Karol Brzozowski, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

.Nieprzytomny kierowca został przetransportowany w ciężkim stanie śmigłowcem LPR do szpitala. Z kolei pasażer, który również odniósł poważne obrażenia, został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

1/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

2/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

2/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

3/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

3/3 Wypadek na drodze do Pyrzan

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości