• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 12 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kolejny duży najemca w gorzowskiej Silwanie. Powstanie ogromny salon Media Expert

3 kwietnia 2024, 10:37, Oprac. Marcin Kluwak
W powstającym na obrzeżach Gorzowa Wielkopolskiego parku handlowym Silwana właśnie podpisano umowę najmu z Media Expert. Salon znanej sieci RTV AGD zajmie imponującą powierzchnię 760 metrów kwadratowych i będzie wyróżniał się charakterystycznymi żółto-czarnymi barwami.

Media Expert nie trzeba przedstawiać, ponieważ to jeden z najintensywniej reklamowanych brandów w Polsce, ale warto podkreślić, że jest to największa sieć sklepów RTV/AGD w Polsce, która ulokowała się już 470 miastach. Prowadzi w nich ponad 550 elektromarketów. Media Expert skupia się na tzw. omnichanell commerce, czyli sprzedaży wykorzystującej kilka platform: sklepy stacjonarne, internetowe czy sprzedaż na telefon.

Dzięki temu ofertę w sklepach uzupełnia platforma sprzedażowa mediaexpert.pl, gdzie obok bardzo szerokiego asortymentu elektroniki użytkowej można kupić zabawki, klocki LEGO, rowery i hulajnogi, sprzęt sportowy i ogrodowy, artykuły warsztat i hobby, produkty dla zwierząt, a nawet chemię domową. M.in. dzięki temu obszarowi Media Expert został zwycięzcą w pierwszej polskiej edycji Best Brands Awards w kategorii Best Omnichannel.

Warto dodać, że Media Expert najlepiej rozpoznawalną marką RTV/AGD w Polsce ze względu na prowadzoną w zasadzie bez przerwy intensywną kampanię reklamową, dzięki której poszerza konsekwentnie udział w rynku. Pod tym względem jest niekwestionowanym numerem 1 w Polsce, w obszarze digital.

- Silwana rośnie, jej budowa przebiega zgodnie z planem, bez problemów. Zamykamy więc etap komercjalizacji powierzchni, ponieważ zbliżamy się do otwarcia. W Silwanie nie mogło zabraknąć salonu z elektroniką użytkową i nowoczesnym sprzętem gospodarstwa domowego, a wybrana marka swoją ofertą przekonała już rzesze klientów, zatem z pewnością będzie cieszyć się popularnością także wśród mieszkańców regionu gorzowskiego. Otwarcie Silwany planowane jest na III kwartał tego roku i postępy prac wskazują, że pierwszych gości przywitamy w wyznaczonym terminie. Konkrety podamy już wkrótce - mówi Agnieszka Nowak z Equilis Poland: 

SILWANA W PIGUŁCE:

Silwana, czyli największy w Lubuskiem park handlowy powstaje w północno – wschodniej części miasta, na działce o powierzchni 8 ha, przy jednej z głównych dróg wjazdowych do centrum, co zapewni łatwy dojazd zarówno mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego jak i okolicznych miast. Stoi obok terenów dawnych, legendarnych Gorzowskich Zakładów Przemysłu Jedwabniczego, z których wzięła nazwę. Silwana to 40 sklepów różnych marek, 25 tys. mkw. GLA. Silwana przeznaczona jest do obsługi 160 tysięcy mieszkańców. W Silwanie będzie ponad 800 miejsc parkingowych

Celem inwestorów Silwany jest stworzenie dla mieszkańców Gorzowa i okolic miejsca, którego brakuje na handlowym planie miasta – dużego parku handlowego z łatwym dojazdem, z wystarczającą liczbą miejsc parkingowych i przekrojową ofertą handlową pozwalającą na kompleksowe i wygodne zakupy.

Sklepy, które znajdą się w SILWANIE:

- Sinsay,

- Cropp,

- House,

- Diverse,

- HalfPrice,

- New Yorker,

- CCC,

- Decathlon,

- Martes Sport,

- 4F,

- drogerie dm,

- Jysk,

- Smyk,

- Tedi,

- Maxi Zoo

- Biedronka

- ITAKA

- Świat Pierogów

- Rossmann

- Ochnik

- Jula, która uruchomi w Silwanie pierwszy i jedyny w mieście i regionie market o powierzchni 2300 m kw.

- Codziennie świeży asortyment spożywczy w Silwanie zapewni Biedronka, która otworzy sklep o powierzchni 1300 mkw.

- Media Expert

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości