• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sparing w Grudziądzu odwołany. Żużlowcy pojadą test-mecz w Gorzowie

2 kwietnia 2024, 11:45, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Wtorkowy sparing pomiędzy Stalą Gorzów a GKM-em Grudziądz został odwołany z uwagi na opady deszczu w Grudziądzu, przez co tor nie nadaje się do bezpiecznej jazdy. Odbędzie się za to sparing, który zaplanowano na środę 3 kwietnia w Gorzowie. Początek spotkania z drużyną GKM-u Grudziądz o godz. 16.30. Karnetowicze wstęp gratis, dla pozostałych kibiców wejście na sparing z programem zawodów.

Przed startem PGE Ekstraligi żużlowcy Stali Gorzów sprawdzają swoją formę podczas sparingów. Pierwszym rywalem była drużyna Unii Leszno z którą gorzowianie minimalnie wygrali podczas meczu w Gorzowie. Ten w Lesznie został odwołany ze względu na warunki pogodowe.

We wtorek 2 kwietnia Stal Gorzów miała rozegrać sparing na wyjeździe z drużyną GKM Grudziądz. Niestety mecz kontrolny w Grudziądzu został odwołany z powodu opadów deszczu.

- Na kolejny sparing będziemy musieli poczekać trochę dłużej... Po całonocnych opadach deszczu tor w Grudziądzu nie nadaje się do bezpiecznej jazdy. Sparing został przełożony - czytamy w komunikacie Stali Gorzów.

Przedsezonowe ściganie odbędzie się za to w Gorzowie. Na ten moment mecz nie jest zagrożony, pomimo zapowiadanych opadów deszczu.

Przedsezonowy sparing w Gorzowie. Stal Gorzów zmierzy się z GKM-em Grudziądz

Sparing Stali Gorzów z GKM-em Grudziądz odbędzie się w środę 3 kwietnia o godz. 16.30 na stadionie im. Edwarda Jancarza. Brama stadionu zostanie otwarta o godz. 16, wejście od ul. Jasnej. Podczas sparingu nie obowiązuje numeracja miejsc.

Karnetowicze wstęp gratis. Dla pozostałych kibiców wejście na sparing z programem zawodów, który można kupić w dniu sparingu w sklepie kibica. Koszt programu to 10 zł. Z kolei dzieci do 7 lat włącznie mają darmowy wstęp.

Program zawodów będzie można kupić od godz. 10 w sklepie kibica, a od godz. 14 będą czynne kasy przy stadionie na Śląskiej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości