• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Zderzenie radiowozu i trzech osobówek. Ogromne korki na Trasie Nadwarciańskiej

30 marca 2024, 13:19, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Na Trasie Nadwarciańskiej doszło do zderzenia oznakowanego radiowozu z fordem, który następnie uderzył w renault, a ten w audi. Cztery osoby, w tym dwie policjantki zostały poszkodowane. Trasa Nadwarciańska jest zakorkowana.

W sobotę 30 marca o godz. 12.56 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na Trasie Nadwarciańskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało na pasie w kierunku ronda Kasprzaka, tuż przed zjazdem w ul. Zieloną doszło do zderzenie czterech pojazdów osobowych, w tym oznakowanego radiowozu. Według wstępnych ustaleń, policjantka kierująca radiowozem nie zachowała należytej ostrożności i nie wyhamowała przed autami stojącymi w korku, przez co uderzyła w tył forda. Następnie już doszło do efektu domina i ford uderzył w renault, a ten następnie w audi.

- Cztery osoby zostały poszkodowane, w tym dwie policjantki. Wszyscy zostaną przetransportowani do szpitala na badania. Będziemy wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Natężenie ruchu na Trasie Nadwarciańskiej było bardzo duże, ponieważ kibice żużla zmierzali w kierunku stadionu na Śląskiej, gdzie rozgrywany będzie Memoriał im. Edwarda Jancarza.

W wyniku wypadku cała Trasa Nadwarciańska jest zakorkowana. Kierowcy powinni wybierać alternatywne trasy.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

1/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

2/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

2/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

3/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

3/3 Zderzenie radiowozu, forda, renault i audi na Trasie Nadwarciańskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości